In de verf 1

Dit jaar krijgen onze buitenkozijnen een opfrisbeurt. Hier heeft u een brief over ontvangen. Vanaf 12 augustus gaat Koster Totaalonderhoud schilderwerkzaamheden uitvoeren. Naast het schilderen van de kozijnen worden eventuele houtproblemen hersteld, de twee stalen poorten naar de binnentuin geverfd en worden alle betonnen geveldelen gereinigd en voorzien van een beschermlaag.

Koster Totaalonderhoud uit Raamsdonksveer heeft deze grote klus gekregen na een uitgebreide beoordeling van verschillende opgevraagde offertes. Op prijs en kwaliteit kwamen zij als beste uit de bus. De selectie van Koster is zorgvuldig begeleid door Vastgoedvraag uit Sint-Michielsgestel. Vastgoedvraag begeleidt, vanwege hun technische en financiƫle expertise, dit onderhoudsproject op verzoek van het bestuur. Wilt u contact opnemen met Vastgoedvraag? Stuur een e-mail naar of bel 06-46410920.