Uitkragende betonnen luifel

SteigerOp maandag 10 maart is er gestart met onderhoudswerkzaamheden aan de gevel van La Cour aan het Leonardo Da Vinciplein. De werkzaamheden zullen ca. 2 weken in beslag nemen. Er moeten herstelwerkzaamheden worden uitgevoerd aan de uitkragende betonnen luifel. Omdat deze luifel op 22m hoogte zit, is er een steiger geplaatst vanaf de begane grond tot aan de onderzijde van de betonnen luifel. Er zullen hak- en breekwerkzaamheden worden uitgevoerd die vallend gruis kunnen veroorzaken. Na beëindiging van de werkzaamheden zullen (indien nodig) de ramen, kozijnen en balkons van de appartementen bij de steiger gereinigd worden. Vanzelfsprekend zal er extra aandacht zijn voor de veiligheid van de werkers en de omgeving. De overlast wordt tot een minimum beperkt. Zijn er vragen neem dan contact op met Martien de Geus van de firma Bouwburo W. Panen B.V. (de projectbegeleider namens Vve la Cour): telefoonnummer 073-5991891 of 06–38907898.