Een nieuwe dakbedekking

Vanaf de week van 16 juni 2014 gaat de firma Van Hoek Dakbedekkingen uit Heeze de dakbedekking vervangen van de daken van gebouwen 3, 4 en 5. Het werk zal eind juli 2014 afgerond. Deze planning is natuurlijk onder voorbehoud van weersomstandigheden. Er zal een nieuwe laag dakbedekking en isolatie worden aangebracht. De werkzaamheden kunnen geluidsoverlast veroorzaken. De werkzaamheden starten normaliter om 7.00 uur en er wordt doorgewerkt tot 16.00 uur en vinden plaats op werkdagen. Incidenteel vindt in het weekend het transport van materialen plaats. Voor vragen en opmerkingen kan er contact worden opgenomen. In de brief die iedereen thuis heeft ontvangen staan de contactgegevens. Of spreek een van de dakdekkers aan.

Update 27 juni 2014:
Het werk aan het dak van gebouw III zit erop. Het ligt er weer mooi bij. Nieuw is het grind: de primaire functie van het grind dat bovenop de dakbedekking ligt, is om de losliggende dakbedekking daaronder te ballasten. Daarmee wordt voorkomen dat de dakbedekking weg kan waaien. Een positief neveneffect is dat het grind door de lichte kleur warmte reflecteert en het warmte kan opnemen. Daardoor zullen de onderliggende appartementen in de zomer minder sterk opwarmen.

dak1
dak2
dak3